.

.

За iPhone 5S 6S 6Plus 7Plus 7 SE 8 8Plus X, Samsung Galaxy S8 Кои Риба Цреша Среќа Мачка Јапонски Модел Мека Телефон Случај

За iPhone 5S 6S 6Plus 7Plus 7 SE 8 8Plus X, Samsung Galaxy S8 Кои Риба Цреша Среќа Мачка Јапонски Модел Мека Телефон Случај

DEN 95.52
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кои Риба Цреша Среќа Мачка Јапонски Модел Мека Јасно Транспарентен Случај За i Phone 4 S 5 S 6 S 6 Plus
1. 100% Сосема Нов Со OPP Вреќа Пакет .
2.Уживајте Во 5 % Попуст Доколку Се Купи На Повеќе Од 2 Парчиња .
3.Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.
4.Секоја цел што може да биде брод во рок од 48 Часа по уплатата е потврдено.
5.Ако изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број во овие наредби.
Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
оу може да дојде во Нашата Продавница изберете ја вашата омилена Случаи :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата,не пропуштајте било поевтини производи!

Кон својствата

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
TOMOCOMO
Големина:
For Samsung Galaxy J5 A3 A5 S5 S6 S7 edge 2015 2016 Grand Prime G530
Материјал:
Мека TPU Силиконски Гел
1:
За Samsung Галакси Забелешка 7 A3 А5 2016 Година A310 A510
2:
За Samsung Галакси S7 работ S6 S5
3:
Мека Гел Случај За Apple iphone 5 5s 5c 6 6s 6 Плус 6s Плус
4:
За iPhone 6 6s 7 Плус 7
5:
Coque За Samsung S5 S6 S7 работ
6:
За Samsung Галакси Гранд Премиер G530
7:
За Samsung Галакси J5 2016 Година J510 Случај
9:
Fundas Funda
Тип:
Случај

Најдобри предлози во категоријата