.

.

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725 Флип Паричникот Покрие Со Држачот на Телефонот Случај

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725 Флип Паричникот Покрие Со Држачот на Телефонот

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Време на испорака
1). ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме repack објектот внимателно. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725

Најдобри предлози во категоријата