.

.

TPU Назад Случај Покритие За ZTE Сечилото S 6 Печатење на 3D Олеснување Меки Силиконски Покрие Случај За ZTE Сечилото S6 5.0 инчен Школки Насликани Кеси

TPU Назад Случај Покритие За ZTE Сечилото S 6 Печатење на 3D Олеснување Меки Силиконски Покрие Случај За ZTE Сечилото S6 5.0

DEN 119.52
DEN 88.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за својата втора цел на Производот Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За ZTE Сечилото S6 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Моден Стил : Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+ Шарени Печатење Painte Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност .
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Повратни информации е многу важно, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.(исклучува празник & викенд) Ако вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Карактеристики:
Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
за ZTE Сечилото S6
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Тежина:
Ultra Thin 30g
боја:
како на слика
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов Capa
дизајн:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција:
Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка:
Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет:
А+++++ / Безбедни и не-токсични

Најдобри предлози во категоријата