.

.

година Нови пристигнување За Леново Атмосфера, X3 лајт Случај Луксузни Крокодил Кожата Случај Покрие Леново K4 Note/A7010 Телефон Торба Случај

година Нови пристигнување За Леново Атмосфера, X3 лајт Случај Луксузни Крокодил Кожата Случај Покрие Леново K4 Note/A7010

DEN 220.80
DEN 177.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покрие Случај Fo Lenovo Атмосфера, X3 лајт Леново K4 Забелешка
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот Вистинска кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.

Кон својствата

Материјал:
кожа
дизајн:
Обична,Бизнис,Животно,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
крокодил кожа
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
For Lenovo K4 Note
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
subin
Телефон Случај:
крокодил кожа
Тип:
Случај
Број На Модел На:
За Леново Атмосфера, X3 лајт

Најдобри предлози во категоријата