.

.

Луксузна Ултра тенок Позлата TPU Силикони Флексибилни Мека Задниот Поклопец Случај За Iphone 5 5S SE 6 6S 7 8 Плус X Транспарентни, Јасни Случаи

Луксузна Ултра тенок Позлата TPU Силикони Флексибилни Мека Задниот Поклопец Случај За Iphone 5 5S SE 6 6S 7 8 Плус X Транспарентни,

DEN 95.04
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Луксузна Ултра тенок Позлата TPU Силикони Флексибилни Мека Задниот Поклопец Случај За Iphone 5 5 S SE 6 6 S 7 8 Плус X Транспарентни, Јасни Случаи
Sayang pelanggan : jika Anda memesan 5 компјутери akan mendapatkan diskon 5%
Опис На Производот>>>
1. Новиот Бренд Висок Квалитет, Класични Телефон Случаи
2.Fashional телефонот назад Покритие за iphone 5/5 S SE 6/6 S /6 6 S Плус/ 7 7 Plus
3. Врвен Квалитет со Ниска Цена
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок

Кон својствата

Материјал:
за iphone 5 5S, за iphone SE, за iphone 6 6S, за iphone 6 6S Плус, за iphone 7, за iphone 7 Плус, за iphone 8, за iphone 8 Плус, за iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Големина:
for iphone
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Висок квалитет
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
WUANGSUNE
Функција:
Гроздобер Цвет телефон случаи
matertail:
Висок квалитет Electroplating Мека TPU
Луѓе:
Подарок за жените, маж,gril
микс цел:
Поддршка
Материјал:
Позлата Electroplating TPU
Позлата Electroplating TPU:
за iphone6/за iphone6s /за iphone6 Плус/ за iphone 6s Плус
Стил:
Моден Стил и Луксуз
Функција:
Нечистотија-отпорни,shockproof,заштита од гребење и оштетување
Тип:
Случај

Најдобри предлози во категоријата