.

.

година Нови Пристигнување Мода мека TPU Случај За Леново Атмосфера S1 DIY Случај Шарени дезени Покритие за Леново Атмосфера S1 Маска+Freeshipping

година Нови Пристигнување Мода мека TPU Случај За Леново Атмосфера S1 DIY Случај Шарени дезени Покритие за Леново Атмосфера

DEN 95.04
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени .1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот.
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди .
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци . На нашите продажба expenriences до сега, 0.
2016 година Нови Пристигнување Мода Случај За Леново Атмосфера S1 DIY Случај Шарени дезени Покритие за Леново Атмосфера S1 Маска+Бесплатен превозот
Слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот .
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Леново
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Број На Модел На:
s1
Бренд Име:
ZAGTER
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm

Најдобри предлози во категоријата