.

.

14 Стилови Нова мода шема Насликани покрие Случај За ZTE Сечилото L4 A460 5.0 Случај Покритие За ZTE Сечилото L4 A460 5.0+Бесплатен превозот

14 Стилови Нова мода шема Насликани покрие Случај За ZTE Сечилото L4 A460 5.0 Случај Покритие За ZTE Сечилото L4 A460 5.0+Бесплатен

DEN 95.04
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . На нашите продажба expenriences до сега, 0.0"+Бесплатен превозот
Слика детали :
пакет слика :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.
14 Стилови Нова мода шема Насликани покрие Случај За ZTE Сечилото L4 A460 5. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро.
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел.
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.0" Случај Покритие За ZTE Сечилото L4 A460 5. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail .1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена .
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.

Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
a460
Број На Модел На:
за ZTE Сечилото L4 A460

Најдобри предлози во категоријата