.

.

Телефон Случај За Meizu Про 6 / 6S Случај За Meizu Про 5 Школка Pro6 Плус Покрие Мека TPU За Meilan M3X Coque Боја Линии Дизајн

Телефон Случај За Meizu Про 6 / 6S Случај За Meizu Про 5 Школка Pro6 Плус Покрие Мека TPU За Meilan M3X Coque Боја Линии Дизајн

DEN 113.28
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Телефон Случај За Meizu Про 6 / 6 S Случај За Meizu Про 5 Школка Pro6 Плус Покрие Мека TPU За Meilan M3 X Coque Боја Линии Дизајн
За Meizu Модел На Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За Meizu : За Meizu Pro5 (5.7 Inch) За Meizu Pro6 или Про 6 S (5.2 Inch) За Meizu Pro6 Плус (5.7 Inch) За Meizu M3 X (5.5 Inch) За Meizu Por7 Плус (5.7 Инчен) Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Мека TPU Материјал ; {2} : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен {3} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {4} : Совршено се Вклопуваат,Пристап Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат мобилен телефон ) трговија на Големо Голем Попуст за Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Слика Шоу
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Кон својствата

Материјал:
За Meizu Pro5, За Meizu Pro6 6S, За Meizu Pro6 Плус, За Meizu M3X
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
WISAPI
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.2-5.7 Inch
Карактеристики:
hd слики
Компатибилен Бренд:
Meizu
Материјал:
мек Силикон TPU
Функција:
Боја Линии Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Карактеристично:
Транспарентен Јасно Мобилен Телефон Торба
Поддршка ( 1 ):
За Meizu Про 5 / MX5 Про Случај 5.7 Inch
Поддршка ( 2 ):
За Meizu Про 6 / Pro 6s / MX6 Про Школка 5.2 Инчен
Поддршка ( 3 ):
За Meizu Про 6 Плус Покрие 5.7 Inch
Поддршка ( 4 ):
За Meizu Meilan M3X Coque 5.5 Инчен
Попуст:
Трговија На Големо Голем Попуст Поддршка
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Најдобри предлози во категоријата