.

.

Леново K5 Забелешка K5Note На 7020 Случај Позлата Метална Рамка со Огледало Задниот Капак тежок Случај за Леново Атмосфера K5 Забелешка A7020 Хард Корица

Леново K5 Забелешка K5Note На 7020 Случај Позлата Метална Рамка со Огледало Задниот Капак тежок Случај за Леново Атмосфера K5

DEN 229.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метал Алуминиум Рамка со Огледало Назад Случај за Леново K5 Забелешка 5.5 инчен Без Завртки Телефон Школка Заштитни Случај 4 Боја
Име на производ : Метал Алуминиум Рамка со Огледало Назад Случај за Леново K5 Забелешка 5.5 инчен
Материјал : Алуминиум Рамка + Акрилна Боја : црвена Роза, златен, црна, сива (како слика)
Модел : За Леново K5 Забелешка A7020 5.5 инчен
Пакет Се Вклучени :
1 Парче Метал Алуминиумска Рамка + Акрилик случај
П : Може ли да му верувате на слики испратени?
О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи. ние гарантираме за објектите што ги примате ќе биде иста како што е опишано. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни.
П : Што можам да направам доколку ми се добиваат скршени парцели?
A : Ние ќе пак објект со дебели меур пена торба или пена кутија за да се избегне оштетување. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Референца на времето за испорака.

Кон својствата

Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Сјајни
Големина:
5.5
Карактеристики:
Огледало позлата метална рамка случај со задниот панел
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Стил:
Жица цртање Позлата случај
ОДГОВАРА ЗА:
Леново K5 Забелешка K5Note A7020 На 7020 5.5
боја:
Роуз црвена, златна, црна, сива
Функција:
Метал Алуминиум Рамка огледало ефект задниот поклопец Случај

Најдобри предлози во категоријата