.

.

Baseus Телефон Торбичка За iPhone, Samsung Xiaomi Ткаенина Ткаенина Складирање Пакет Чанта Мобилен Телефон Торба Случај Додатоци 5.5 Инчен

Baseus Телефон Торбичка За iPhone, Samsung Xiaomi Ткаенина Ткаенина Складирање Пакет Чанта Мобилен Телефон Торба Случај Додатоци

DEN 560.64
DEN 393.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
For 5.5 inch Mobile Phone And Below
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
BASEUS
Карактеристики:
Телефон Торбичка
Компатибилен Бренд:
Мобилен Телефон Под 5.5 инчен
Материјал:
Водоотпорен Крпа + Нуркање Ткаенина
боја:
Црна, Црвена Роза
Функција:
Мобилен Телефон Торба Случај, Телефон Торбичка, Телефон Ракав
погоден:
5.5 инчен Мобилен Телефон и Подолу

Најдобри предлози во категоријата