.

.

HAMEINUO мода Raccoon црвена панда фокс мобилен телефон Покрие Случај за Huawei Чест 5A десна страна-L21 6A 6C 6X 9 НОВА ПЛУС лајт Y3 ii 2

HAMEINUO мода Raccoon црвена панда фокс мобилен телефон Покрие Случај за Huawei Чест 5A десна страна-L21 6A 6C 6X 9 НОВА ПЛУС

DEN 140.16
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
за 5A руската V, за 5A нормално V, за НОВА, за НОВА ЛАЈТ, за НОВА ПЛУС, за чест 6A, за чест 6C, за чест 6X, за huawei y3 ii, за чест 9
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Најдобри предлози во категоријата