.

.

Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За Huawei Нова 2i Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за Нова 2i 5.9

Модни Луксузни Розово Злато Огледало Случаи За Huawei Нова 2i Alumimum Метална Рамка школка Задниот Поклопец за Нова 2i 5.9

DEN 149.28
DEN 134.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% Сосема нов висок квалитет Лесно да се инсталира.Не алатките кои се потребни. Го штити телефонот од влијанието и прашина штета. Направени од високо квалитетни Alumimum Метал материјал ви Даде СОСЕМА НОВ ИЗГЛЕД! Пакет се Вклучени : 1 X Случај на Превозот : -Бесплатен превозот во светот е на располагање! Нарачки се испраќаат within3-4 работни дена по плаќање избришани. -Брод од страна на Хонгконг Пост или Кина Пост. Под нормални околности, international shipping зема околу 7-16 работни дена. -Се комбинираат Превозот е понуден за овој производ. Плаќање : -Постојат многу методи за плаќање на располагање на како Зачувам, кредитни картички, во реално-време s, офлајн плаќање (s и ). -Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Политика на враќање : -Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. -И треба да плаќаат дополнителни такси превозот настанати (вклучува враќање превозот надомест и ја такса) и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации : -Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Задоволството на клиентите : -ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Кон својствата

Материјал:
Случај
Големина:
5.9 inch
Карактеристики:
огледало случај
дизајн:
Обична,Сјајни,Метален
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
Kcatoon
Модел:
За Huawei Нова 2i

Најдобри предлози во категоријата