.

.

Effelon За Sony Xperia Z5 5.2 инчен Coque Случај Оклоп Shockproof Покрие Случаи За Sony Xperia Z5 Двојна Заштитна мобилен Телефон Случај

Effelon За Sony Xperia Z5 5.2 инчен Coque Случај Оклоп Shockproof Покрие Случаи За Sony Xperia Z5 Двојна Заштитна мобилен Телефон

DEN 170.88
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање. Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 1 работен ден. за трансакција преку aliexpress' повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме! Голема Цел Попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.Топло Известување !!! Испорака Проблем руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од страна на клиентот hadn не обезбеди доволно информации кога ставање на ред !!! Следење на информации проблем "Кина Пост Обичен Мал Пакет" е класа за економија логистика, тоа нели следење на информации и можете да го добиете вашиот производ во ветувањето за време на испорака.ако не ви треба оваа услуга, ни каже.M) ве Молиме да не ја користите само Aliexpress порака до контакт.

Кон својствата

Материјал:
за Sony Xperia Z5
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Едноставен,Спортски
Големина:
5.2 inch
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Тешки
Бренд Име:
effelon

Најдобри предлози во категоријата