.

.

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Asus ZenFone 4 Selfie Про ZD552KL 5.5 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Shie

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Asus ZenFone 4 Selfie Про ZD552KL 5.5 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме

DEN 240.00
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба. Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Кон својствата

Бренд Име:
GUCOON
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Животно,Симпатична,Гроздобер
Големина:
5.5inch Screen
Карактеристики:
Цртан Филм, Паричник, Карта Сопствениците, Потпирач, Магнет
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Asus ZenFone 4 Selfie Про ZD552KL

Најдобри предлози во категоријата