.

.

За Xiaomi MAX MAX2 Телефон Случај 6.44 За Xiaomi МИКС Школка За Xiaomi Note / Забелешка 2 Покрие Мека TPU Мачки Семејство Дизајн Насликани

За Xiaomi MAX MAX2 Телефон Случај 6.44 За Xiaomi МИКС Школка За Xiaomi Note / Забелешка 2 Покрие Мека TPU Мачки Семејство Дизајн

DEN 101.28
DEN 69.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Xiaomi MAX MAX2 Телефон Случај 6.44" За Xiaomi МИКС Школка За Xiaomi Note / Забелешка 2 Покрие Мека TPU Мачки Семејство Дизајн Насликани
За Xiaomi Hongmi Модел На Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За Xiaomi МАКС (6.44 Inch) За Xiaomi MAX 2 (6.44 Inch) За Xiaomi МИКС (6.0 Inch) За Xiaomi Забелешка (5.7 Inch) За Xiaomi Note2 (5.7 Инчен) Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Мека TPU Материјал ; {2} : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен {3} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {4} : Совршено се Вклопуваат,Пристап до Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакетот Вклучува : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат Мобилен Телефон ) Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Слика Шоу
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Кон својствата

Материјал:
За Xiaomi MAX, За Xiaomi се МЕША, За Xiaomi Забелешка, За Xiaomi Забелешка 2, За Xiaomi MAX 2
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Забелешка 2,Ми се МЕША,Ми Max
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.7-6.44 Inch
Карактеристики:
HD Печатени
Материјал:
мек Силикон TPU
Функција:
Мачките Семејство Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Карактеристично:
Транспарентен Јасно Мобилен Телефон Торба
Поддршка ( 1 ):
За Xiaomi MAX / MAX2 Случај 6.44 Инчен
Поддршка ( 2 ):
За Xiaomi МИКС Школка 6.0 Инчен
Поддршка ( 3 ):
За Xiaomi Забелешка Покрие 5.7 Inch
Поддршка ( 4 ):
За Xiaomi Note2 Coque 5.7 Inch
Попуст:
Трговија На Големо Голем Попуст Поддршка
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Најдобри предлози во категоријата