.

.

Жица Цртеж Маска за fundas Samsung Галакси J7 Премиер Случаи G6100 5.5 инчен Мода PC+TPU Случај за Sansung Sumsang Samsuns

Жица Цртеж Маска за fundas Samsung Галакси J7 Премиер Случаи G6100 5.5 инчен Мода PC+TPU Случај за Sansung Sumsang Samsuns

DEN 290.88
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Жица Цртеж Маска за fundas Samsung Галакси J7 Премиер Случаи G6100 5.5 инчен Мода PC+TPU Случај за Sansung Sumsang Samsuns

Кон својствата

Бренд Име:
mksup
Големина:
for Gakaxy Samsun ajax Phone Samusung Samsug carcaso para Gelaksi
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Мат
Карактеристики:
за Samsumg Samaung преносни estuche Galxy Samsu funda Симпатична Galaxie
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung
Водоотпорен:
за Sumsang Sumsang casa coque Galxy Samsumg balr capinha Galaxie
Оригинал или Не:
за Sansung Galaxie Caso Заштита Galaxie Galaxi estuche преносни Samsu
Пакет:
за Glaxy Gakaxy став Торба Samsung Галакси прекрасен carcasas Samsun
Материјал:
за Samsumg Samaung преносни estuche Galxy Samsu funda Симпатична Galaxie
Место на Потекло:
за Samsung galax carcasa samsunv ливерпул estuche venta Телефон
Материјал:
PC + Силикони
Функција:
Моден Жица Цртање Случај
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
одговараат за модел 1:
За Fundas Samsung Галакси J7 Премиер случај

Најдобри предлози во категоријата