.

.

Effelon За Sony Xperia Z2 Coque Случај Оклоп Shockproof Покрие Случаи За Sony Z2 L50W D6502 D6503 Заштитна мобилен Телефон Случај

Effelon За Sony Xperia Z2 Coque Случај Оклоп Shockproof Покрие Случаи За Sony Z2 L50W D6502 D6503 Заштитна мобилен Телефон Случај

DEN 170.88
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

M ) ( Pacific Time : 6 : 00 P. ако би сакале да ја добиете вашата стока побрзи и може да се следи, ве молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме !!! Производ Проблем Ако сте примиле производ има било каков проблем или Angthing ве прави незадоволни, само кажи што пред да се Отвори расправа, или лоша критика, Затоа што ние ќе го организираме професионален персонал за услуги на корисниците да помогне да се реши овој проблем, се додека ти се задоволни, хенк вас !!! Опис : се Применува Уред : За SONY Xperia Z2 L50 W D6502 D6503 5. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да ни остават пораки кога цел поставени. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо. Слики за референца Забелешка : Pls љубезно се избере точниот модел на телефон во материјалот за Пакување листа се вклучени : 1 x TPU Случај Телефонот не се вклучени Шопинг Водич : Превозот : Ние ќе брод од пакетот рок од 1-7 дена по расчисти исплата. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ние нема да прифатиме каков било спор за логистика причина ветување во време. Заштита на вашиот Телефон од Гребење, Dusts,Судири и Триење. Данок за Плаќање Услуги : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа е пониска вредност на производот. Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање. за трансакција преку aliexpress' повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме! Голема Цел Попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Повратни информации : Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време.

Кон својствата

Материјал:
За Xperia Z2, За Xperia L50W, За Xperia D6502, За Xperia D6503
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Едноставен,Спортски
Големина:
5.2 inch
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Тешки
Бренд Име:
effelon

Најдобри предлози во категоријата