.

.

Надворешни 5200mAh на Капакот на Батеријата За iPhone X Случај Преносни Резервната Батерија Случај Моќ Банка За iPhone X Моќ Случај За iPhone X

Надворешни 5200mAh на Капакот на Батеријата За iPhone X Случај Преносни Резервната Батерија Случај Моќ Банка За iPhone X Моќ

DEN 1111.20
DEN 1000.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
За iPhone X
Бренд Име:
memumi
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.8 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Батерија Случај

Најдобри предлози во категоријата