.

.

HAMEINUO мода Raccoon црвена панда фокс маска телефон случај за Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 J527 J727 J327 Премиер J330 J530 J730

HAMEINUO мода Raccoon црвена панда фокс маска телефон случај за Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 J527 J727 J327 Премиер J330 J530

DEN 140.16
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
за Samsung J330, за Samsung J530, за Samsung J730, за Samsung J327, за Samsung j527, за Samsung j727
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Ткаеше,Спортски
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Најдобри предлози во категоријата