.

.

Nexus 5X Луксузни Вистински Кожен Паричник Стојат Случај За LG Nexus 5X Флип Мобилен Телефон Торба Покрие Случаи со Картичка Слот за носител на

Nexus 5X Луксузни Вистински Кожен Паричник Стојат Случај За LG Nexus 5X Флип Мобилен Телефон Торба Покрие Случаи со Картичка

DEN 191.52
DEN 182.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Nexus 5 X Луксузни Вистински Кожен Паричник Стојат Случај За LG Nexus 5 X Флип Мобилен Телефон Торба Покрие Случаи со Картичка Слот за носител на
Драг Пријател : производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа е превозот начин припаѓаат на Aliexpress. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".Ви благодариме!! Спецификација : 1.100% Сосема нов и добар квалитет. 2.Заштита на вашиот телефон од гребење ,оштетување и удари и, исто така, го заштитите вашиот телефон со стил. 3.Совршено компатибилни на вашиот телефон. 4.Флексибилен и лесно се чисти. 5.Гроздобер паричникот стил,покажуваат луксуз. 6.Различни Бои на располагање,секогаш постои соодветен за вас. 7.Професионална снабдувач и брза испорака. Пакет Inculde : 1 x Вистинска Кожа Телефон Случај За LG Nexus 5 X

Кон својствата

Материјал:
кожа
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Големина:
5.2 inch
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
ELAIDE
Компатибилен Бренд:
LG
Карактеристики:
Паричникот Телефон Торба Покрие
feature1:
Вистинска Кожа
feature2:
Мека и може да се превртува
Feature3:
Флип Стил Случај За LG Nexus 5X
Компатибилен:
За LG Nexus 5X
Состојба:
Сосема нов и топла продажба
квалитет:
Најдобар квалитет На+++++
Стил:
Гроздобер Паричникот Телефон Торба Покрие Случај
Адреса на производство:
Guangdong на Кина
Тип:
Случај

Најдобри предлози во категоријата