.

.

Coque Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple iPhone 6 6S Плус 5 5S 5E 360 степени Целосна Покриеност Телефон Случај

Coque Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple iPhone 6 6S Плус 5 5S 5E 360 степени Целосна Покриеност

DEN 223.20
DEN 181.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3364643019953577
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Coque Ultrathin Јасно TPU Флексибилни Мека Двојно Покрие Случај За Apple i Phone 6 6 S Плус 5 5 S 5 E 360 степени Целосна Покриеност Телефон Случај

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 5, За iPhone 5S, За iPhone SE, За iPhone 6, За iPhone 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5 За ipone iphon ihone ifon aifon јас
дизајн:
Цитати & Пораки
дизајн:
За iPhone случај додаток случај Coque Ultrathin Јасно TPU симпатична
Употреба:
За iPhone телефон coque телефон Флексибилни Мека Двојно Маска ќелија
Картичка Слотови:
За iPhone случај celular телефон Случај За Apple iPhone 6 розова caso
Број На Модел На:
За iPhone 5 телефон caso торба 6S Плус 5 5S 5E 360 степени случај
Пакет:
За iPhone 5 покрие ајакс покрие Целосна Покриеност Телефон Случај алуминиум
Материјал:
Мека TPU задниот поклопец
Број На Модел На:
carcasa capa сјајот налепница vendita calda wilgyfox розова coque fundas

Најдобри предлози во категоријата