.

.

за iPhone X Хибрид случај, Рок Шарени Оригинални брилијантен црвено покрие случај за iPhone X, Кристално Јасен Случај за iPhoneX

за iPhone X Хибрид случај, Рок Шарени Оригинални брилијантен црвено покрие случај за iPhone X, Кристално Јасен Случај за iPhoneX

DEN 335.52
DEN 235.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

за i Phone X Хибрид случај, Рок Шарени Оригинални брилијантен црвено покрие случај за i Phone X, Кристално Јасен Случај за i Phone X -

Кон својствата

Материјал:
PC + TPU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
За iPhone X случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.8 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Рок
Модел 1:
За iPhone X случај
Модел 2:
за iphone x маска
Модел 3:
TPU Случај за iPhone X
Модел 4:
за iphone X брилијантен Случај
Модел 6:
за iphone X Хибрид случај
Материјал:
TPU
боја:
Црна,Розова,Сина,Црвена
статус:
во парк

Најдобри предлози во категоријата