.

.

година Луксузни СТП Кожа Телефон Кеси прекривачот Телефон Заштитник Стојат Телефон Случај За Huawei Искачи Huawei Y210 U8685D

година Луксузни СТП Кожа Телефон Кеси прекривачот Телефон Заштитник Стојат Телефон Случај За Huawei Искачи Huawei Y210

DEN 52.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Препорака Занимава Цена US$ 19.99 се Занимава Цена US$ 30.99 се Занимава Цена US$ 4.99 се Занимава Цена US$ 4.99 се Занимава Цена US$ 21.99 се Занимава Цена US$ 18.99 се Занимава Цена US$ 4.99 се Занимава Цена US$ 13.99 се Занимава Цена US$ 18.99 се Занимава Цена US$ 18.99 се Занимава Цена US$ 12.99 се Занимава Цена US$ 39.99 се Занимава Цена US$ 1.49 се Занимава Цена US$ 18.99 се Занимава Цена US$ 1.99 се Занимава Цена US$ 19.99 се Занимава Цена US$ 5.99 се Занимава Цена US$ 39.99 се Занимава Цена US$ 22.99 се Занимава Цена САД$ 49.99 се Занимава Цена US$ 19.99 се Занимава Цена US$ 17.99 се Занимава Цена US$ 54.99 се Занимава Цена US$ 21.99
2016 година Луксузни СТП Кожа Телефон Кеси прекривачот Телефон Заштитник Стојат Телефон Случај За Huawei Искачи Huawei Y210 U8685 D
Карактеристики : 1.100% Сосема Нов
2.Заштитете го Вашиот Паметен Телефон од Нула, Нечистотија, Влијание и Шок.
3.Може да се Користи како Стојат за Лесно Прегледување.
4.Домот Паричникот Дизајн со Држачи за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Кредитна Картичка.
5.Уникатен Дизајн Овозможува Лесен Пристап до Сите Копчиња, Контроли и Пристаништа.
6.Компатибилен со : За Huawei Искачи Huawei Y210 U8685 D.
Пакет : 1.TPU прекривачот Случаи За Huawei Искачи Huawei Y210 U8685 D .
2.Дискретна Пакување и Испорака.
Детали :
За Плаќање
1. Ние прифаќаме сите методи за плаќање кои Alipay поддржува : Visa Master Card итн.
2. Голем попуст е достапен за вас ако ви треба голем износ , ве молиме контактирајте со нас.
За Превозот
1. Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
3. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки, генерално тоа ќе се 25-45 работни дена (во некои земји може да биде многу подолго), ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа ќе потрае околу 3-7 дена да пристигнат.
4. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика На Враќање
1. Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време.
2. За квалитетот на производот проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ни обезбеди и со докази во дена по приемот.
3. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само за поправка.
4. Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
Повратни информации
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, ви Благодарам.
2. За Спорот : Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние може да се направи нешто подобро и враќање на пари за да можете многу побрзо.

Кон својствата

Функција:
Потпирачот,Анти-удар
Бренд Име:
BMSUN
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Флип Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei Ascend Huawei Y210 U8685D
Тип:
Флип Случај
боја:
Црна/Црвена/Бела/Беж/Розова
Карактеристики:
Прекривачот, Застанете Картичка Слотови
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Huawei Y210 U8685D
Тип:
Случај

Најдобри предлози во категоријата