.

.

Сјајот 3D Дијамант Маска За iPhone 5S 5 SE Случај Флип Кожа Случај за iPhone 5S 5 6S 6 Плус Кристал Паричникот Торба Телефон Случај

Сјајот 3D Дијамант Маска За iPhone 5S 5 SE Случај Флип Кожа Случај за iPhone 5S 5 6S 6 Плус Кристал Паричникот Торба Телефон

DEN 335.52
DEN 302.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5750720691190065 Топла Продажба Poduct US $ 5.69 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 7.09 /парче US $ 6.99 /парче US $ 12.29 /парче
Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.
-Ако ви се допаѓа нашиот производ и услуга,ве молиме имајте во предвид нашата продавница,и додавање на нашите -продавница за вашата продавница листа.
-Не пропуштајте било поевтини производи.
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
1 : Овој случај е книга стил, тоа е стојат функција, картичка за места, можете да го користите како паричник
2 : Полно тело, заштитна шок-доказ + отпорно на гребење + anti-пропадна + прашина доказ
3 : Gliiter Дијамант модел го прави вашиот мобилен телефон убава пејзаж
4 : Мека TPU внатре случај е флексибилна и лесно да се стави на и надвор
5 : Сите пристаништа(камера, копчиња, итн ) се точни сечење, можете да го користите вашиот телефон како и обично.
6 : Материјал : Луксузни СТП Кожа + Кристал Кристално
7 : Компатибилни модел : за i Phone 4 и 4 S/ 5 5 S/ 6 6 S/ 6 6 S Плус
Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса
Пакет содржи : 1* Флип Случај
Бел Лак
Цвет Црна
Кула Мечка
Мечка
Бел Цвет
Пеперутка Цвет
Бисер Ленти
Синиот Цвет
Слон
Пинк Лак
Црвен Лак

Кон својствата

Материјал:
за iPhone 4 и 4S, iPhone 5 5S, за iPhone 6 6S, за iPhone 6 6S Плус
Бренд Име:
GrandEver
Мало Пакет:
Yes
Тип:
кристал случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone SE
дизајн:
Сјајни,Jewelled,Ткаеше,Симпатична
Големина:
for iPhone
Карактеристики:
Сјајна 3D Кристал прекривачот Кожа Случај
Материјал:
Стп кожа прекривачот
Шема:
3D Rhinestones Телефон Маска
Шема 2:
Сјајот/Мода/Луксузни /Bling
Шема 3:
Bling Кристал Дијамант Маска
боја:
11 бои
Состојба:
Ново на пазарот и Најновите
Состојба 2:
Bling Сјајот 3D Дијамант флип телефон случај
Одговара:
телефон случаи За iphone 5 5s SE
Се вклопат 2:
Coque за iphone 6 6s Случај Дијамант Маска
Одговара 3:
Флип кожа случај за iphone 6 6s Плус

Најдобри предлози во категоријата