.

.

1 Buc Кинески Стил Деликатни Мали Кунг Фу Чај Првенство Порцелански Чај сад Страна се Насликани Вода Керамички Чаши Занаети D044

1 Buc Кинески Стил Деликатни Мали Кунг Фу Чај Првенство Порцелански Чај сад Страна се Насликани Вода Керамички Чаши Занаети

DEN 479.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦА
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Инаку, ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
3. Ве молиме пополнете во правилен поштенски код, инаку, не можеме да ја пратите пратката.
1 Buc Кинески Стил Деликатни Мали Кунг Фу Чај Првенство Порцелански Чај сад Кригла Страна се Насликани Шише за Вода Керамички Чаши Занаети D044
Во врска со оваа точка :
·Потекло : Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
·Материјал : керамика, Бели порцелански
·Функција : Висока температура отпорни, користете склопот
·Техника : Прирачник за изработка
·Пакет се вклучени : 1 buc на керамика teacup од страна на безбедно пакување

За плаќање :
За Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на e Packet/E-емс во рок од 24 часа ( дена).
Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.
Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
За данок на
Даноци и давачки не се вклучени во hte објект цена или на превозот обвиненија.
Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, тоа е ваша одговорност е да се реши тоа.
И било какви други прашања pls контактирајте со нас. Ви благодариме.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.

Кон својствата

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Керамички Тип:
порцелански
Број На Модел На:
D044
сертификација:
CE / ЕУ
Количина:
1
Обликот:
Фиока
Бренд Име:
JUSEN
Техника:
Handpainted
Материјал:
Керамички
Материјал:
керамика, Бели порцелански
Техника:
Рачна изработка
Име:
Канцеларијата на повик чаши Чај
предмети:
кинески чај сет
Потекло:
Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Чај Првенство & Чинијата Поставува
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Техника:
Handpainted

Најдобри предлози во категоријата