.

.

Промоција на продажба! Yixing Пурпурна Глина Кунг Фу Чај Постави Цврсто Дрво Чај Фах Teapot &чаши Чај Drinkware Кинески чај церемонија

Промоција на продажба! Yixing Пурпурна Глина Кунг Фу Чај Постави Цврсто Дрво Чај Фах Teapot &чаши Чај Drinkware Кинески чај

DEN 2208.00
DEN 2098.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
Дизајн Б, Дизајн
Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Виолетова Глина
Број на Корисници:
>10

Најдобри предлози во категоријата