.

.

Кристал Тавански Вентилатор Led Таванот Фан Светилка 32inch 3 Лист со 2 size Прачка за livingroom Спалната соба Dinning Соба

Кристал Тавански Вентилатор Led Таванот Фан Светилка 32inch 3 Лист со 2 size Прачка за livingroom Спалната соба Dinning Соба

DEN 15792.00
DEN 14213.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кристал Тавански Вентилатор Led Таванот Фан Светилка 32inch 3 Лист со 2 size Прачка за livingroom Спалната соба Dinning Соба
Сите таванот фанови светлина, ние се подготват 12.5 cm и 25cm две големина род во пакетот, можете да го изберете тоа според вашиот дом
Ако сакате ѕид контрола и повеќе повеќе род, pls љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас

Кон својствата

Сечилото Боја:
Браун
Wattage:
32inch, 42inch
Тип На Објект:
Таванот Фанови
Карактеристики:
Дизајнер
Напон:
220V
Број на Ножеви:
3
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
YKL-32ZSM-134-151
Тежина:
8KG
Бренд Име:
Umeiluce
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
2year
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Дрво
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Арт Деко
Број на Светла:
1
големина на ножот:
32inch 42inch
Лист за 42 инчи:
4

Најдобри предлози во категоријата