.

.

гроздобер стаклено шише pendant светлина класичен шише pendant светилка уметност декорација за dinning соба decanter светилки трговија на големо цена

гроздобер стаклено шише pendant светлина класичен шише pendant светилка уметност декорација за dinning соба decanter светилки

DEN 3360.00
DEN 1512.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : Pendant Светла (не вклучувајќи сијалица)
Долго : Вклучувајќи 100cm Кабелот+Таванот се Зголеми Кол : 10cm*H2.2cm
Материјал : Стакло/Железо
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Стил јасна боја, стил жолто боја, стил сива боја, Б стил јасна боја, Б стил жолто боја, Б стил сива боја, C стил јасна боја, C стил жолто боја, C стил сива боја, D стил јасна боја, D стил жолто боја, D стил сива боја
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Заврши:
Полиран Хром
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Број На Модел На:
GL015
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Бренд Име:
OLUOSKAL
Абажур Боја:
Шампањ
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Материјал:
Стакло Камен
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Најдобри предлози во категоријата