.

.

Модерната Чад Сива Стакло Pendant Светла за Ресторан Посебни Диск Дизајн Pendant Светилка lustres e pendentes sala jantar Осветлување

Модерната Чад Сива Стакло Pendant Светла за Ресторан Посебни Диск Дизајн Pendant Светилка lustres e pendentes sala jantar Осветлување

DEN 1483.20
DEN 964.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модерната Чад Сива Стакло Pendant Светла за Ресторан Посебни Диск Дизајн Pendant Светилка lustres e pendentes sala jantar Осветлување
Точка Име : Модерна Стаклена Pendant Светла Боја : Проѕирна Црна / Заоблачено Материјал : Железо + Стакло + Дрвени Процес : Насликани Напон : 120 V / 220-240 V Моќност : 40 W извор на Светлина : Блескаво светилки Применливи простор : 5 - 20 метри квадратни Апликација места : седи соба / спалната соба / студија соба / ресторан / дневна соба
Плаќање : 1. Меѓународни Купувачи-ве Молиме Имајте во предвид : а) Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
2. Ве молиме контактирајте со нас кога ќе има проблеми во плаќањето.
Испорака Детали За :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака во право по обработени плаќање.
2.Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 7 работни дена од понеделник до петок по добиено вашето плаќање.
Враќање & Политика За Наплата :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Позитивни повратни информации :
1.Позитивни повратни информации ќе бидат оставени во рок од 10 дена.
2.Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи.
3.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас кога ќе имате било какви проблеми во врска со стоката пред да ни остави негативен или неутрален повратни информации или ниска НСД резултат.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сортирате вашите проблеми наскоро.
4.Благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Стил Smoky Сива, Б Стил Smoky Сива, C Стил Smoky Сива, D Стил Smoky Сива Боја, Стил Транспарентен, Б Стил Транспарентен, C Стил Транспарентен, D StyleTransparent, Стил Жолто Боја, Б Стил Жолто Боја, C Стил Жолто Боја, D Стил Боја На Килибар
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
LONVEASOI
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Земја
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
PL-3102
Тип На Прекинувач:
ѕиден прекинувач

Најдобри предлози во категоријата