.

.

Модерната Шарени Pendant Светилки Бар Ресторан 9 Бои Силикони E27 Pendant Светилки Носителот со 100cm кабелот Декорација осветлување

Модерната Шарени Pendant Светилки Бар Ресторан 9 Бои Силикони E27 Pendant Светилки Носителот со 100cm кабелот Декорација осветлување

DEN 309.60
DEN 161.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модерната Шарени Pendant Светилки Бар Ресторан 9 Бои Силикони E27 Pendant Светилки Носителот со 100cm кабелот Декорација осветлување
Опис : Шарени Силикони Pendant Светла
Долго : 100cm
Материјал : Силикон +Пластика
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба
Оваа Pendant Светлина, вклучувајќи : 1pcs* E27lamp носителот + 1pcs*Таванот Роза + 100cm Core
Pls Забелешка :
1.Овој Производ Не Вклучувајќи го Светилки,треба да го купите.
Плаќање : 1. Меѓународни Купувачи-ве Молиме Имајте во предвид : а) Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
2. Ве молиме контактирајте со нас кога ќе има проблеми во плаќањето.
Испорака Детали За :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака во право по обработени плаќање.
2.Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 7 работни дена од понеделник до петок по добиено вашето плаќање.
Враќање & Политика За Наплата :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Позитивни повратни информации :
1.Позитивни повратни информации ќе бидат оставени во рок од 10 дена.
2.Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи.
3.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас кога ќе имате било какви проблеми во врска со стоката пред да ни остави негативен или неутрален повратни информации или ниска НСД резултат.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сортирате вашите проблеми наскоро.
4.Благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Кафена, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Небото Сино, G80 Milkly 220V
Тип На Објект:
Pendant Светла
Абажур Боја:
Портокалова,Зелена,Бела,Кафеава,Розова,Сина,Сива,Црна,Жолта,Виолетова,Црвена
Гаранција:
2 години
База Тип:
E39
Број На Модел На:
PL-3012
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Тело Материјал:
PC,Пластични
Осветлување Област:
3-метри 5square
Бренд Име:
LONVEASOI
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата