.

.

E27 Led сијалица Светлина Лустерот Европската Традиционалните Метал Тело Стакло абажур Таванот Светилка Декорација Осветлување Тела

E27 Led сијалица Светлина Лустерот Европската Традиционалните Метал Тело Стакло абажур Таванот Светилка Декорација Осветлување

DEN 3146.40
DEN 2675.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пред да се врати стоката, ве молиме контакти ни прво да разговараат за прашања што се има. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нормално тоа ќе се 7-15 дена за да се врати стоката до нас од страна на поштата или ЕМС. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пакување&Испорака
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако тарифа мора да бидат платени пред купувачот добива својата цел, купувачот плаќа, продавачот не ќе плати за царина/должност, и продавачот нема да наплата за царина/должност. Ако постојат irremediable дефекти со уреди, можете да ги врати назад кон нас на поправка или замена под нашите дванаесет месеци гаранција.
Царина/Должност
Ние ќе се прогласи товар како "подарок", со цел да се создадат услови за даночни ослободувања/намалувања. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Време На Испорака :
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Нормално ние обезбедуваме 1 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Меѓутоа, овој пристап не е секогаш работа . Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција и се враќа политика Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Европски Стил Традиционалните Метал Лустерот Таванот Светилка Материјал : Метал+ Стаклениот Капак
Извор на светлина : E27 Led Сијалица ( вклучени)
Боја : Црна Метал + Стаклениот Капак или Бел Метал + Стаклениот Капак
Напон : 110 V или 220 V
Светла Број : 3 светла, 5 светла, 6 светла, 8 светла за опција
Големина : Видете слики
Плаќања
1. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни.

Кон својствата

Абажур Боја:
Бела, Црна
Број на Светла:
3 Светла, 5 Светла, 6 Светла, 8 Светла
Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Напон:
220V,260V,120V,110V,240V,90-260V,230V,110-240V,130V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MUCHTING
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Карактеристики:
Гроздобер метал E27 сијалица лустерот
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
01
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Ветер:
Up

Најдобри предлози во категоријата