.

.

Висок Квалитет 12V 2A Ѕид Полнач за во ЕУ НИ приклучок за Microsoft Surface RT 10.6 Таблет КОМПЈУТЕР Адаптер за Напојување

Висок Квалитет 12V 2A Ѕид Полнач за во ЕУ НИ приклучок за Microsoft Surface RT 10.6 Таблет КОМПЈУТЕР Адаптер за Напојување

DEN 455.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете :
1) Напон натпревар
2) Исто конектори дијаметар
3) Тековна е еднаков или над малку
Треба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате. Ви благодариме.
Текст : AC 110~240 V 50-60 Hz
Излез : 12 V DC 2 A
Компатибилен за Microsoft Surface RT 10.6 Таблет КОМПЈУТЕР
Пакување вклучени
1 x pc 12 V 2 A
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Бренд Име:
dolmobile
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
12V 2A
Напон:
12V
Компатибилен Бренд:
Универзална

Најдобри предлози во категоријата