.

.

ULIFART Нов Таблет Ракав Случај Торба Торбичка 9.7 Инчен 2017 Висок Квалитет За Ipad Воздух 1/2 Про Поттикне Капка Превозот Заштитна Маска

ULIFART Нов Таблет Ракав Случај Торба Торбичка 9.7 Инчен 2017 Висок Квалитет За Ipad Воздух 1/2 Про Поттикне Капка Превозот

DEN 600.00
DEN 420.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ULIFART Нов Таблет Ракав Случај Торба Торбичка 9.7 Инчен 2017 Висок Квалитет За Ipad Воздух 1/2 Про Поттикне Капка Превозот Заштитна Маска 1. Опис На Производот
За поголеми количини,ние може да ви даде големо поевтина цена,и ако ви треба OEM/Кориснички услуги(што приватно логото или пакет), можете да контактирате со нас преку е-маил или преку Trademanager
Ве молиме проверете внимателно пред ставање на ред :
Нарачки над ќе се добие целосен следење на број,тоа значи дека можете да ги пратите вашите pacakge целиот пат

Клучни Карактеристики
100% нов и висок квалитет на торбичка
Ве молиме Имајте во предвид за вашиот таблет Големина пред купување
Perfert дизајнер да го заштитите вашиот Ipad Таблет
димензија за : 19.5 x 26.5 cm /околу 10.5" x 7.7" ( 1inch е околу 2.54 СМ)
Ова е за 9.7 инчен Ipad и други таблети
-Боја : Темно Сива боја (КАКО на СЛИКАТА ПОКАЖУВА)
Пакет се вклучени :
1× торба случај покритие за ipad Таблет
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1. цел ) , ние брод нив Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Ако производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,што значи не може да се следи по парцела лево Кина . Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење .
2.Ако вашиот потврда време излегува , што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
2.Шопинг Водич
1.Додади во кошничка
2.Плати со Зачувам
3.Испраќање на стоки
4.Знак за пратката
5. се потврди и ни даде 5 ѕвезди
3.За Плаќање
Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT за поголеми количини цел
4.За превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. РУСКИ купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, за да се избегне парцели изгубиле .
2. Ние ќе брод вашата нарачка рамките на обработка на време,pls бидете трпеливи откако ќе се направи нарачка.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL или Хонгконг Пост/Кина Пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
5.Кога се исполнат поштата парцела заостанати проблем,ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин, во согласност со реалните услови,за да се осигура можете да добиете на вашите стоки побрзо. 5.Shipping Time
6.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине ни повратни информации, ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодарам.

Кон својствата

Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Shockproof,Анти-Прашина
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
21cm
Пакет:
No
Тип:
Sleeve/Торбичка
Број На Модел На:
За Ipad Air1/2 Про
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ULIFART
Материјал:
Памук Ткаенини
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Должина:
26.5cm
Модел Компатибилност:
Ipad Воздух 1/2 Про
Пакет:
Меур торба
Тип:
Таблета Ракав Случај Торба Торбичка 9.7 Инчен
Компатибилен 1:
за ipad про 10.5/ipad Воздух 1 2/ipad нови 2017 9.7
Компатибилен 2:
iPad Про 9.7/ipad 2 3 4
Компатибилен 3:
Леново Табот 2 A10-70F/L A10-30 X30F
Компатибилен 4:
Samsung galaxy tab 10.1 A6 T580 табот e 9.6 9.7
Компатибилен 5:
Samsung Galaxy Tab S3 9.7, Во Табот На 9.7, Табот S2 9.7

Најдобри предлози во категоријата