.

.

LPPLY Црна Нови 7 За Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови

LPPLY Црна Нови 7 За Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови

DEN 240.00
DEN 221.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LPPLY Црна Нови 7" За Супра M72 KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3 G 3038 Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Супра M72KG / Prestigio multipad wize 3047 3037 3G 3038
Бренд Име:
LPPLY
Екран Тип:
Капацитивни Екран

Најдобри предлози во категоријата