.

.

За ТЕСЛА Ефект 10.1 3G S4T103G 10.1 Инчен Црна Нов Екран на Допир Панел Digitizer Сензор Поправка и Замена на Делови Бесплатен Превозот

За ТЕСЛА Ефект 10.1 3G S4T103G 10.1 Инчен Црна Нов Екран на Допир Панел Digitizer Сензор Поправка и Замена на Делови Бесплатен

DEN 418.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка

LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3., ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот цена.Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPS-от, FEDEX. Кога ќе ја прими стоката, ако се најде тоа не е она што ви треба. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.) Совети : 1. Оштетените производи и инсталирани производи не се гаранција и не дозволува да се вратат за наплата или размена.Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот; 8.Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Број На Модел На:
За 10.1 ТЕСЛА Ефект 10.1 3G екран на Допир Панел
Големина:
10.1 inch
Модул Број:
За ТЕСЛА Ефект 10.1 3G таблет компјутер
Компатибилен со:
За ТЕСЛА Ефект 10.1 3G Таблет
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
квалитет:
Бренд Нови
боја:
црна боја
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Најдобри предлози во категоријата