.

.

Нови 7.0 Инчен Замена LCD Екран За LY070BOE-PX01 165*104mm

Нови 7.0 Инчен Замена LCD Екран За LY070BOE-PX01 165*104mm

DEN 1027.20
DEN 935.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови 7.0 Инчен Замена LCD Екран За LY070 BOE-PX01 165*104mm
Пакетот вклучува : 1 x LCD
Компатибилен Модел : LY070 BOE-PX01
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Број На Модел На:
LY070BOE-PX01
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
165*104

Најдобри предлози во категоријата