.

.

257*159mm таблета екран заштитник филм за 10.1 инчен IRULU Таблета и OEM таблета A20/A23/A31S/A83T/ATM7029/ATM7021/MTK8127

257*159mm таблета екран заштитник филм за 10.1 инчен IRULU Таблета и OEM таблета A20/A23/A31S/A83T/ATM7029/ATM7021/MTK8127

DEN 89.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драг пријател
ако вашата цел е помалку од 7 Избрани "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "" Posti Финска Економија "или" Продавачот за Испорака Метод ", на следење на број не може да пратите ; Ако вашата цел повеќе од 7 ние ќе го избере најдобар превозот начин за вас ,нашите вети времето за испорака е 60 дена ,ве молиме да не го отворите спор во рок од 60 дена откако ќе се испраќаат на својата цел ; ако не можете да добиете вашиот пакет рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно ,ние ќе се врати на пари за вас ,или ви испрати нова
она што во пакетот вклучува
1pcs екран заштитник филм
забелешка
1. цел помалку од 7 брод од страна на воздух без следење на информации може да заштедите пари
2.ве молиме не го отворите спор пред 60 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка
3.ако сеуште не сте ли вашата нарачка во рок од 60days ве молиме кажете ни и ние ќе се врати на пари за вас, или ви испрати нова .
Функција Екран заштита филм за 10 инчен 10 инчен A20/A23/A31 S/A83 T/ATM7029/ATM7021/MTK8382/MTK8127 таблета Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Заштита филм за 10 инчен A20/A23/A31 S/A83 T/ATM7029/ATM7021/MTK8382/MTK8127, не одговара за други модели Материјал : Напредни МИЛЕНИЧЕ Ригидност : 3 H-4 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
.сликата на 10-инчен таблет ,пред страна како на сликата подолу,ако најдете вашиот таблет има голема разлика со слика ве молиме да ни прашуваат за тоа ,пред да ја купите екран заштитник
по пакувани се допаѓа ова

Кон својствата

Употреба:
PDA
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Пакет:
пластична кеса пакет
Материјал:
домашно милениче
Должина:
257mm
Ширина:
159mm

Најдобри предлози во категоријата