.

.

Оригинални Нови 6.9 инчен TFT LCD Екранот панел за CLAA069LA0HCW LCD Екран панел замена Бесплатен превозот

Оригинални Нови 6.9 инчен TFT LCD Екранот панел за CLAA069LA0HCW LCD Екран панел замена Бесплатен превозот

DEN 1680.00
DEN 1529.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оригинални Нови 6.9" инчен TFT LCD Екранот панел за CLAA069 LA0 HCW LCD Екран панел замена Бесплатен превозот
Големина : 6.9 "
Број на модел : CLAA069 LA0 HCW LCD екран
Статус : Оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не't одговори со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Најголемиот дел цел е прифатливо,ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
CLAA069LA0HCW
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
6.9
Резолуција На Екранот:
800*480
Размерот:
17
Тежина:
165g
Приказна Површина :
156.6*81.6 mm
Погледнете Област:
159.0*83.8 mm
Надворешна димензија:
167*93.12 mm

Најдобри предлози во категоријата