.

.

Нови mjk-0419-fpc MK096-419 50pin За 9.6 инчен Таблет компјутер Осетлив на допир екран на допир панел digitizer сензор Замена на Делови

Нови mjk-0419-fpc MK096-419 50pin За 9.6 инчен Таблет компјутер Осетлив на допир екран на допир панел digitizer сензор Замена

DEN 384.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPS-от, FEDEX.Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество. Нашиот работен ден(понеделник - петок) : CN : 9 СУМ - 6 ЧАСОТ RU : 4 часот - 1 ЧАСОТ АУ : 11 AM - 8 ЧАСОТ велика БРИТАНИЈА : 1 AM - 10 AM ДЕ : 2 СУМ - 11 AM НАС : 8 ЧАСОТ - 5 часот наутро И најголемиот Дел цел е прифатливо,ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот; 8.Ние не сме одговорни за било обичај данок. Оштетените производи и инсталирани производи не се гаранција и не дозволува да се вратат за наплата или размена.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
mjk - 0419 - fpc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Големина:
9.6 inch
Модул Број:
mjk-0419-fpc
Компатибилен со:
mjk-0419
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
квалитет:
Бренд Нови
боја:
Црна (Бела) боја
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
Гаранција:
12 месеци

Најдобри предлози во категоријата