.

.

5PC/ Пакет висок квалитет на анти-отсјај екран заштитник за 2017 ipad воздух 1 2 про 9.7 филм guard мат проверете online статус

5PC/ Пакет висок квалитет на анти-отсјај екран заштитник за 2017 ipad воздух 1 2 про 9.7 филм guard мат проверете online статус

DEN 352.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мат Екран Заштитник одговара За 2017 i Pad и за i Pad воздух 1/2 & Про 9.7 заедно 5 PCS/Пакет Stronge картон пакет е безбедноста гаранција за вашата цел може да се провери превозот статус начин за намалување на загуби на вашата нарачка. Над повеќе гаранција за вашиот парцела. Pls Забелешка : Само на предниот екран заштитник 1.100% на нов материјал и со добар квалитет. 2. Совршен компатибилен за 2017 i Pad и воздухот 1/2 & Про 9.7 заедно 3.Мала тежина и издржливи. 4.Го заштитува вашиот компјутер на екранот против dusts и гребнатини. 5.Професионални suppler и брза испорака. 6.Толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена што може да се преговара. 7.Ви нудиме професионална и пациентот услуга. 8.Ако у сакате да се купи на различни количина по многу, pls проверете на нашиот "Apple екран Заштитник" Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме,Тел.не,поштенски број specifi информации во ред,expecially за руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Кон својствата

Употреба:
PDA
Карактеристики:
matte
Количина:
1 пакет
Материјал:
домашно милениче
Пакет:
no
Бренд Име:
SUREHIN
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad

Најдобри предлози во категоријата