.

.

За iPad Про 9.7 / Воздух 1 2 Снег Бизнис Паметни Таблета Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожа Стојат Случај + Картичка Слотови + Молив Носителот

За iPad Про 9.7 / Воздух 1 2 Снег Бизнис Паметни Таблета Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожа Стојат Случај + Картичка Слотови

DEN 1152.00
DEN 691.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За i Pad Про 9.7 / Воздух 1 2 Снег Бизнис Паметни Таблета Случај Покрие со Висок Квалитет СТП Кожа Стојат Случај + Картичка Слотови + Молив Носителот

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Материјал:
PU
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Мека,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Должина:
24.8cm
Број На Модел На:
Случај за iPad Про 9.7/Air 2/1 Воздухот
Ширина:
17.8cm
Модел Компатибилност:
Случај за iPad Про 9.7/Air 2/1 Воздухот
Тип:
Виткање Folio Случај
Бренд Име:
QICHU
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
За IPad Модел 1:
iPad Про 9.7
За IPad Модел 2:
iPad Воздух 2
За IPad Модел 3:
ipad воздух 1

Најдобри предлози во категоријата