.

.

Нови За 8 Chuwi hi8 Про Таблета екран на допир Панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот Забелешка на слика

Нови За 8 Chuwi hi8 Про Таблета екран на допир Панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот Забелешка на слика

DEN 302.40
DEN 302.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо. Во овој случај, ако сакате да се разменат или да се вратат, купувачот мора да плати двојно превозот надомест! 4.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество.Ние не сме одговорни за било обичај данок. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За chuwi hi8 про допир
Големина:
8 inch
Модул Број:
За chuwi hi8 про таблета
Компатибилен со:
За 8 chuwi hi8 про
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
квалитет:
Бренд Нови
боја:
Црна (Бела) боја
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Најдобри предлози во категоријата