.

.

СТП Кожа Стојат Случај За pocketbook допир лукс 3 Рубин Црвена за pocketbook 614 плус pocketbook 625 615 ereader 6 СТП Ракави Случаи

СТП Кожа Стојат Случај За pocketbook допир лукс 3 Рубин Црвена за pocketbook 614 плус pocketbook 625 615 ereader 6 СТП Ракави

DEN 381.60
DEN 362.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


На таблет компјутер лагер за завиткување прибор, погодни за носење, практично користење, високо квалитетни материјали,Многу издржливи, Случај
Применливи таблета големина : 【За Pocket Book допир лукс 3 625 615 614 плус 】6" инчи

Кон својствата

Број На Модел На:
за pocketbook допир лукс 3
Стил:
Повик
Должина:
19cm
Модел Компатибилност:
За Pocketbook 625 615 614 плус
Бренд Име:
HUWEI
Пакет:
No
Тип:
Sleeve/Торбичка
Ширина:
13.8cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Компатибилен Бренд:
За Pocketbook

Најдобри предлози во категоријата