.

.

6Pcs Нови Едноставен Стил Бисер Салфетка Прстени Serviette Носителот Круг Прстени За Свадба Партија Банкет Хотел Кујнската Маса Декорација

6Pcs Нови Едноставен Стил Бисер Салфетка Прстени Serviette Носителот Круг Прстени За Свадба Партија Банкет Хотел Кујнската Маса

DEN 387.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6 Pcs Нови Едноставен Стил Бисер Салфетка Прстени Serviette Носителот Круг Прстени За Свадба Партија Банкет Хотел Кујнската Маса Декорација
Број на модел : YA878
Боја : Како Се Покаже
Материјал : Метал и Имитација бисери
Примена : Хотел ,Свадба Партија,Ресторан
МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. : ) Искрено Yous

Кон својствата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Netfeature
Број На Модел На:
YA878
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
боја:
Сребро.
Количина:
6pieces
Пакување:
OPP вреќа
Примена:
Хотел,Свадба партија,Банкет,Ресторан
Функција:
табела декорација

Најдобри предлози во категоријата