.

.

Убава Природа, Пејзаж Печатење Табела Мат Дома Декорација Кујна Оркестарот Табела Влошки Полиестер Табела Салфетка За Свадба Постави

Убава Природа, Пејзаж Печатење Табела Мат Дома Декорација Кујна Оркестарот Табела Влошки Полиестер Табела Салфетка За Свадба

DEN 95.52
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Убава Природа, Пејзаж Печатење Табела Мат Дома Декорација Кујна Оркестарот Табела Влошки Лен Табела Салфетка За Свадба Постави
Материјал : Полиестер памук
Големина : 42*32 см


Кон својствата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Материјал:
памук полиестер
Број На Модел На:
FJ0001
Бренд Име:
FYMX
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Големина:
42*32cm

Најдобри предлози во категоријата