.

.

Бесплатен Превозот Топла 12pcs/многу Вештачки Бисер Салфетка Прстени Serviette Носителот Свадба И Хотел Материјали Декорација Партија Корист

Бесплатен Превозот Топла 12pcs/многу Вештачки Бисер Салфетка Прстени Serviette Носителот Свадба И Хотел Материјали Декорација

DEN 422.40
DEN 380.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топла 12pcs/многу Вештачки Бисер Салфетка Прстен Serviette Носителот Свадба и Хотел материјали Декорација Партија Корист
Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 работни дена во Други земји, Вообичаено не повеќе од 30 работни дена, Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите. И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Се враќа & Гаранција Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјали : Arcylic
Димензии : Дијаметар : 4.2 cm
Количина : 12pc/set
Пакет Информации :
1 сет( вклучувајќи 12pcs)
Напомена :
1)За Gem камен,ве Молиме изберете боја од подолу боја на табелата,во Спротивно ние ќе брод се меша бои.
2)За метал боја,имаме Сребрена боја и Златна боја,ве Молиме известете каква боја сакате, кога ќе го поставите цел. Сите бои имаат акции.
Боја шема за Gem камен
Превозот Термини :
Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот За Да Се Избегне Производство На Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате Да Ни Напишете Детали За Производот На Пакет, Како Сакате, Ве Молиме Испратете Порака До Нас Во Прв Пат Кога Ќе Се Направи Нарачка. По-Продажбата на Услугата : Ние Ќе ви ги Понудиме Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни Информации : Драги Клиенти, Ние Го Цениме Вашиот Бизнис. 1.Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба,Pls. Љубезно Ве Молиме Да Ни Остави Позитивен Фидбек. 2. Нашиот Стремеж Е Да Се Направи Лесен И Пријатен Шопинг Средина За Нашите Ценети Клиенти. 3.Ние Се Разбере Она Што Може Да Се Чувствува Кога Постојат Проблеми, И Ние Ќе Се Потрудиме Да Го Реши Проблемот.Ви благодариме!

Кон својствата

боја:
златна, сребрена
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
xinkuan
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени

Најдобри предлози во категоријата