.

.

убава долга дрво Перница печатени (Без Додатен) лен Семејство љубов Троседот столче семејниот Дом Декоративни Фрли Перница

убава долга дрво Перница печатени (Без Додатен) лен Семејство љубов Троседот столче семејниот Дом Декоративни Фрли Перница

DEN 230.40
DEN 145.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис :
100% Нов со Висок Квалитет
употреба : Божиќ,Дома,Хотел,Автомобил
Седиште,Декоративни,Столот,Подот,Јога,Нога,Отворено,Постелнина,Плажа,Седиште
големина : 45*45см/17.7"*17.7"
Облик : Плоштад
Материјал : Полиестер / Памук
Применливи Луѓе : Универзална
Памук и лен враќање на античките начини задржете перница перница половината перница, може да unpick и измијте
* Памук и лен враќање на античките начини креативни модни задржете перница назад перница, нека нашиот живот повеќе удобен и среќен

Кон својствата

Спецификација:
45x45cm
Тип:
Cusion
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Функција:
Анти-Decubitus
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цртан филм
Возрасна Група:
Возрасни лица
Пополнување:
не пополнување
Материјал:
Памук и лен
Греење Метод:
no

Најдобри предлози во категоријата