.

.

Шарени Јадење Стол Перници Кат Мат Подлога,Евтини Седиште Перница Автомобил Мат,19 Бои Дома Декор Стол Перници,almofada cojines

Шарени Јадење Стол Перници Кат Мат Подлога,Евтини Седиште Перница Автомобил Мат,19 Бои Дома Декор Стол Перници,almofada cojines

DEN 273.60
DEN 219.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Декор Мат Перница Подлога Боја : 19 Бои, Големина : околу 40 *40cm;45 *45см;50 * 50cm (ве Молиме да дозволи отстапување од прибл. 1-2cm како и сите производи се рачно изработени.) Шарени Јадење Стол Перници Кат Мат Подлога,Евтини Седиште Перница Автомобил Мат,19 Бои Дома Декор Стол Перници,almofada cojines

Кон својствата

Спецификација:
about 40x40cm, about 45x45cm, about 50x50cm
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
87ZD080F
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
changbvss
Употреба:
Седиште
Функција:
Анти-Decubitus
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Материјал:
100% Полиестер
Пополнување:
Полиестер влакна
Греење Метод:
No
Име:
Стол Перница мат подлога,седиште перница,назад перница
Големина:
about 40x40cm;45x45cm;50x50cm
боја:
19 бои
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Софа,фотелја,автомобил,кревет,подот ,дома Decorationetc
Стил:
Модерната Перница мат подлога
Измијте:
Рака Мие;Машина За Миење
Обликот:
Плоштад

Најдобри предлози во категоријата