.

.

Dreamcatcher печатење перница покрие прозорец троседот декоративни перница случај сонувам cojines decorativos автомобил троседот перница сет

Dreamcatcher печатење перница покрие прозорец троседот декоративни перница случај сонувам cojines decorativos автомобил троседот

DEN 151.20
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Deacriptions : Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 100g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1~3 cm грешка на мерни податоци. Chromatism : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
CU07C
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Бренд Име:
YOMDID
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри предлози во категоријата