.

.

Полиестер Spandex Јадење Стол Опфаќа за Свадба Партија Стол Покрие Јадење Стол Седиште Опфаќа Отстранлив Водат Еластична Slipcover

Полиестер Spandex Јадење Стол Опфаќа за Свадба Партија Стол Покрие Јадење Стол Седиште Опфаќа Отстранлив Водат Еластична Slipcover

DEN 239.52
DEN 194.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиестер Spandex Јадење Стол Опфаќа за Свадба Партија Стол Покрие Јадење Стол Седиште Опфаќа Отстранлив Водат Еластична Slipcover
Производ Функција :
1. Материјал : 92% полиестер влакна, 8% spandex
2. Тежина : околу 150g
3. Применливи големина : стол назад висина : околу 45-60 CM/ 17.72-23.62 во; стол назад ширина : за 40-50cm/ 15.75-19.69 во; стол ширина : за 40-50cm/ 15.75-19.69 во; стол површината должина : околу 40-50cm/15.75-19.69 во
4. Применливи места : дома, канцеларија, ресторан
5. Применливи стол тип : четири нозе дрвена столица, четири нозе тенок назад стол L-тип, воланот тип, дебели назад тип Пакување листа : 1*компјутери стол маска
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Спецификација:
As description
Бренд Име:
AIHOME
Употреба:
Арм Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Материјал:
Spandex / Полиестер
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Партија Катедрата Покрива, Јадење Стол Опфаќа
Стол Покрие Спецификација:
Стол назад висина може да биде од 45-60 cm
Стол Покрие Апликација 1:
Свадба, Ресторан, Банкет, Лица, Настани, Јадење, Хотел chiar маска
стол покрие материјал:
spandex стол маска
Земја на потекло:
Кина стол маска, Стол Седиште Опфаќа
Wholesales Количина:
1 Парче
Големина:
universal sizes
Стол Покрие Апликацијата 2:
Средба стол, Компјутер Стол, Канцеларија Стол

Најдобри предлози во категоријата